Minden amit tudnod kell az idei Szövitáborba való jelentkezéshez

Kedves Gellértesek!

Ezúton is szeretettel hívunk Titeket az idei Szövitáborba, hogy ismét eltöltsünk együtt egy hetet erdőn-mezőn, úton-útfélen, először hófehér bőrrel, aztán porrá égve, frizbizve, focizva, kirándulva, megázva, megszáradva, újra megázva, tábortüzezve, énekelve, nevetve, éhesen és jóllakottan, álmosan, kipihenten és lelkileg feltöltődve.

Közel van viszont a határidő, ezért összeszedtük Nektek az idei Szövitáborba való jelentkezéshez szükséges praktikus információkat!

Mikor lesz a Szövitábor?

A 2018-as Szövitábor július 16-tól 22-ig lesz Héregen.

Hogyan és meddig lehet jelentkezni a táborba?

Az idei táborba szokásos módon az iskola titkárságán lehet jelentkezni a jelentkezési lap kitöltésével, és 10 000 Ft előleg befizetésével.  A jelentkezés határideje június 8-a!

A tábor teljes részvételi díja 17 000 Ft, melyből a maradék 7000 Ft-ot június 15-ig kell befizetni az iskolában.

Mikor és honnan lesz az indulás? Mikor és hova lesz az érkezés? Mit hozzak magammal a táborba?

Ezekre a kérdésekre az iskola évzáróján kaphatsz választ, ha további kérdéseid maradnak, tedd fel őket nekünk a Szövi facebook-oldalának írt privát üzenetben!

A szervezőcsapat nagy szeretettel vár Titeket, töltsünk el ismét egy hetet a vadonban! 🙂

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük